O tetování

 

Aktuálně je tetování velkým hitem a módním doplňkem. Společně s piercingem tvoří sen mnohých mladistvých, kteří si tak chtějí dokázat svoji originalitu a dospělost. Najde se i mnoho dospělých, kteří berou tetování jako vylepšení svého zevnějšku nebo jako talisman, který se dobře nosí a doprovází je úplně všude.
Tetování - motivy a vzory
 
Možná vás pár vět zmíněných výše odradilo, ale to nebylo účelem. Člověk by měl vědět, co vše se může stát a na co je třeba dávat pozor. Teď, když už víte i o záporných stránkách tetování, se můžete konečně rozhodnout. A pokud se rozhodnete že ano, jaký obrázek si necháte nakreslit ? Vše záleží na vaší fantazii. Pokud chcete něco výjimečného, pak si to nakreslete na papír a tatér to podle toho udělá. Pokud chcete třeba srdíčko nebo ďábla, pak papír nosit nemusíte. Výhodou tetování je originalita každého díla. I profesionální tatéři dokážou udělat srdce na tisíce způsobů a každé se od sebe nějakým detailem liší.
 
Pokud vám chybí fantazie a nemůžete se rozhodnout, pak vám možná pomohou naše motivy a vzory tetování. Jednotlivé motivy a vzory tetování si můžete vytisknout a přinést je tatérovi, který vám určitě vyhoví. Možná vás zaujme něco, na co byste sami nepřišli. Nejlepší je vidět motivy a vzory tetování na vlastní oči jako obrázek. Potom je jednoduché si vybrat. Náš katalog tetování obsahuje opravdu zajímavé motivy a vzory, které vám při výběru velmi pomohou. Takže s chutí do toho.