Odstranění tetování

Už se vám tetování na těle nelíbí? Možná jen toužíte po změně a chcete si pořídit tetování jiné. Jaké jsou tedy způsoby odstranění tetování, jejich výhody a negativa?

Změna tetování

Většinu vytetovaných motivů je možné libovolně rozšířit a doladit mnoha detaily, které se postarají o zcela nový vzhled. Možná sami ani netušíte, jaký potenciál se ve vašem tetování skrývá. U tohoto způsobu „odstranění tetování“ si nechte poradit v odborném tetovacím studiu.

Odstranění tetování laserem

 
Pokud se svého tetování chcete zbavit jednou pro vždy, nechte si ho odstranit laserem. Jedná se o moderní a pokrokové řešení. Odstranění tetování laserem vás ale může přijít na nemalé peníze, obzvláště pokud je potřeba více sezení. Lépe se odstraňují tetování z profesionálních tetovacích studií než od amatérů. Lépe se odstraňují tetování černá než barevná.
 
Ke kompletnímu odstranění tetování často přistupují lidé, jejichž tetování už nevypadá atraktivně - vybledlo, popraskalo. Tetování často představuje překážku v zaměstnání (na viditelném místě) a leckdy i v osobním životě (vzpomínka na bývalou přítelkyni/přítele). Bolí odstranění tetování laserem? Odstranění tetování je cítit podobně jako jeho realizace. Na citlivých partiích - kotník, nárt, oblast kolem páteře - bude odstranění tetování tedy bolestivější.